בית ברמת השרון

צילום : עינת דקל

 

לבעלי הווילה המשפחתית המדהימה הזו, היה חזון ברור– הם ביקשו עיצוב חם ונעים, נגיעות כפריות קלות ולא מחייבות לטון אחד, תוך שמירה על האינטימיות שהם הורגלו אליה עת התגוררו בדירת מגורים וביקשו לשמר את עצמם ואת התא המיוחד שבנו, ולא ללכת לאיבוד בתוך החלל הגדול.

הדיירים: זוג בשנות ה-30 לחייהם ושלושה ילדיהם.

האתגר: האתגר הגדול של הבית נעוץ בפעולות השימור הקפדניות של רצפת האבן הטבעית וגרם המדרגות הקיים. פתיחת החלל המרכזי של הבית , תוך החדרת אור טבעי וחיבור הפנים אל החוץ.

התכנון המקורי של הבית עבר התאמה מוחלטת לבקשתם של הבעלים. עליית הגג  הוכנה במיוחד לבת הבוגרת במשפחה וקיבלה אוירה צעירה בחלל מאתגר ותחושה עם ניחוח אירופאי. הקומה השנייה הוקדשה לחדריהם האישיים, בקומה נוספת הכניסה תוכננה סביב הנאות חייהם ואירוח , ופינת המשפחה הוסבה לפינת טלוויזיה מושלמת, בעיצוב כפרי וחם לילדים וחבריהם. כל החלונות הבית הוחלפו וקיבלו פרופיל בצבע שחור שמכניס אלגנטיות נעימה, מלטפת וצעירה.

אבני היסוד: רצפת שיש טבעי , נגרות לבנה ,תאורה בהירה ונגיעות של זהב .

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.