פנטהאוז בתל אביב

צילום : תמיר רוגובסקי

אחד הבניינים לשימור היפים של תל אביב, באזור מרכזי, בקרבתם של מרכזי התרבות הפועמים של תל אביב. הדירה היא תוספת חדשה לבניין לשימור.
הדיירים: זוג בסוף שנות ה70 לחייהם, שוחרי תרבות , מארחים בהרבה שמחה את החברים הילדים והנכדים.
האתגר: חלוקה טובה של החלל תוך הקפדה של יצירת חלל אירוח נפרד, צורך במטבח גדול ומתפקד שדרש הקפדה מרבית בתכנון בשלבים המקדימים, יצירת תחושת ביתיות מפנקת וניצול נכון של כל החללים לטובת צרכיהם של בעלי הדירה.
בפרויקט זה הטעם הטוב והמוקפד נוטף מכל עבר, לאורך כל הפרויקט קו המחשבה המוביל היה עיצוב אלגנטי מעורר השראה ושימוש במוצרים חכמים ייחודים לטובת נוחיותם המקסימלית של הגרים בו.
כך בין היתר תמצאו בפרויקט זה תאורת לילה המגיבה באמצעות חיישן לתנועת יד לצורך הדלקה/כיבוי ועמעמום, מיטה זוגית המאפשרת החלפת מצעים בעמידה מלאה, בית חכם טכנולוגי וחדשני.
הקווים הם נקיים, והשימוש המרבי בעבודות נגרות פרטית הפכו את הפנינה הזו ליצירת אמנות, במקום הכי נכון ביותר בתל אביב.
אבני היסוד: אלגנטיות , ניקיון בשילוב חומרים ואלמנטים מודרניים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.