מרכז פסגה רמת גן

צילום: יואב גורין

מרכז פדגוגי "פסגה" ברמת גן, משמש כבית החינוכי של מאות מורים וצוותי הוראה. בעידן בו הכשרת המורים שינתה את עורה כמעט לחלוטין, נדרש גם עבור מרכז ההכשרה והלמידה מהפך, עיצובי וטכנולוגי, ההולם את מטרתו החדשה – קידום מערכת החינוך בישראל בפתחה של המאה ה-22.

האתגר: יצירת אווירת חדשנות ויצירתיות בלתי מוגבלת, בסביבת למידה אנכרוניסטית, הזועקת לשינוי.

שימוש בחומרים טבעיים ובמסגרות שחורות, לצד אלמנטים צבעוניים מפתיעים כחלק מעיצוב חלל הלמידה, תורם להעצמת פרץ היצירה והפתיחות במרכז הפדגוגי. פינות חמד בלתי צפויות הפזורות בחלל, משמשות מקור להשראה שאינה נפסקת. ביניהן, ריבוי מגוון סוגי פינות ישיבה, מאפשר מקור למפגשים אינטימיים או רבי משתתפים, בהתאם לתחושה.

את המטבח הריק והכוסות הנטושות מחליף מטבח מודרני תעשייתי, המהווה את ליבו הפועם של חלל פתוח המאפשר יצירת מפגשים אקראיים, לצד סיעור מוחות על כוס קפה.

נעים לראות כיצד עיצוב פנים למרכזי למידה מספק מפתח מרגש, מרענן וחיוני לחינוך הדור החדש.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.