מרחב למידה בבה"ס מורדי הגטאות

צילום : עינת דקל

סביבות למידה בית ספריות.
בכל בית ספר ישנה תחושה שקסם מתרחש, או לכל הפחות אמור להתרחש בין המסדרונות. הדור הצעיר, הפועם והסקרן שלנו הוא זה שיעצב את פני העתיד ולכן זהו דבר חשוב לאין שעור להשקיע בסביבות הלמידה הללו ולהתאימן למאה העשרים ואחת.

בימים אלו, ערים רבות מתעוררות למציאות חדשה בה הן מבינות, לשמחתנו, שעל מנת לעורר את מוחם של הדור הצעיר והסקרן, עלינו לייצר להם קרקע פוריה אשר תאפשר להם לחקור, לראות ולטעום את העולם דרך עיניים סקרניות.

בחללים הבית ספריים אשר עיצבתי שמתי דגש רב על פינות חמימות ואישיות בהן כל ילד יכול לאסוף אל חיקיו ספר, להשתרע בנוחות לאחור ולצלול אל עולמות חדשים. מרחבי למידה רבים הוסבו לסביבות פתוחות ורחבות ידיים, מחבקות ומכילות. פינות ישיבה חדשות ומודולריות נכנסו אל הספריה סטנדרטית ושינו את עורה מן הקצה אל הקצה. במקום שקט וקירות ערומים נכנסו צבע, קולות צחוק ואושר, וחופש עצום בדמיון שאין לו סוף.

מרחבי הלמידה מיזגו את הפנים והחוץ, מאפשרים לילדים לחוות סביבת למידה חוויתית, המאפשרת שימוש בכל ששת החושים ולא מסתפקת בשיטות הלימוד הקונבנציונאליות אשר נראה שכבר פסו מן העולם.

דמיון רב, מחשבה חופשית וחוסר פחד לפרוץ את גבולות המאה אל תוך סביבה חדשנית, דיגיטלית, מעשית ומרגשת, זה המתכון לעיצוב מרחבי למידה כיום. עכשיו רק נותר לשאול- מי בא ללמוד ?

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.