תכנון ועיצוב פנים
דברו איתי

מרכז פסגה רמת גן – האב טכנולוגי חינוכי

צילום יואב גורין

מרכז פדגוגי "פסגה" ברמת גן, משמש כבית החינוכי של מאות מורים וצוותי הוראה. בעידן בו הכשרת המורים שינתה את עורה כמעט לחלוטין, נדרש גם עבור מרכז ההכשרה והלמידה מהפך, עיצובי וטכנולוגי, ההולם את מטרתו החדשה – קידום מערכת החינוך בישראל בפתחה של המאה ה-22.

האתגר

יצירת אווירת חדשנות ויצירתיות בלתי מוגבלת, בסביבת למידה אנכרוניסטית, הזועקת לשינוי. שימוש בחומרים טבעיים ובמסגרות שחורות, לצד אלמנטים צבעוניים מפתיעים כחלק מעיצוב חלל הלמידה, תורם להעצמת פרץ היצירה והפתיחות במרכז הפדגוגי. פינות חמד בלתי צפויות הפזורות בחלל, משמשות מקור להשראה שאינה נפסקת. ביניהן, ריבוי מגוון סוגי פינות ישיבה, מאפשר מקור למפגשים אינטימיים או רבי משתתפים, בהתאם לתחושה. את המטבח הריק והכוסות הנטושות מחליף מטבח מודרני תעשייתי, המהווה את ליבו הפועם של חלל פתוח המאפשר יצירת מפגשים אקראיים, לצד סיעור מוחות על כוס קפה. נעים לראות כיצד עיצוב פנים למרכזי למידה מספק מפתח מרגש, מרענן וחיוני לחינוך הדור החדש.

שנעבור להתמקד בכם?
3 פרטים קטנים ואחזור אליכם בהקדם

© כל הזכויות שמורות לחלי ישראלי
עוצב ע״י בריאן וויסבניית אתרים
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram