תכנון ועיצוב פנים
דברו איתי

משרד פרסום יהושע

צילום יואב גורין

משרד פרסום יהושע תוכנן ועוצב מחדש, כך שקירותיו ימלאו בהשראה את כ-200 העובדים בו ויספקו עבורם בית נעים ונטול גימיקים, המשקף את התחושה המשפחתית במקום.

האתגר

התגברות על אחד החששות הגדולים של כל מעצבת – עיצוב אחד ממשרדי הפרסום המובילים בישראל, ותכנון מתחם עבודה כבית להנעת חשיבה, חדשנות, תעוזה ויצירת יש מאין. שלוש קומות המשרד, בבניין טיפוסי ונמוך במרכז תל אביב, הוסבו לקומפלקס משפחתי בסגנון מוקפד, כפרי ובעל נגיעות מודרניות. בעזרת שילוב נדיר ומדויק של חומרי עץ טבעיים, בריקים וגרפיקות ייחודיות שעוצבו במיוחד עבורו, זכה המשרד החדשני למראה צעיר ועכשווי, ביתי ומזמין, שמותיר רושם מלהיב על כל אדם שנכנס למקום. מסדרונות המתחם מזמינים את העוברים בהם לחייך בנינוחות זה לזו, ולהרגיש הרבה יותר בבית מאשר במתחם עבודה. על מנת להעצים את תחושת המשפחתיות בסביבת העבודה, כוסה אחד מקירות המשרד בתמונות ילדותם של כל בני הבית. קירות אחרים עוטרו באופני רכיבה, המזמינים להצטרף לנסיעה על גלגלי הדמיון. מרצפות רחבות שחופו בגרניט פורצלן ופרקטים, עוטפים את חדרי המשרדים בחום. המטבח, ליבו הפועם של מתחם העבודה המשפחתי, סביבו מתרחשת כל פעילות המקום, תוכנן כך שיאפשר בכל קומה חלל לאכילה משותפת והפריית רעיונות הדדית. קומת הגג הוסבה כולה למקום פעילות רוחש – החל בצבעוניות כחולה עזה ושמחה על קירות המרפסת, דרך נגיעות ירוקות של צמחייה חיה וכלה בפינות ישיבה מרווחות, המאפשרות חגיגות מיוחדות וקיום של שיח חברי עם המון מצב רוח, בין שעות העבודה. שיפוץ ועיצוב משרד פרסום יהושע הוכיח כי הפחד מהלא נודע, יכול להתגלות כמקור גאווה ליצירה משפחתית נעימה, במתחם עבודה מודרני ויוצא מן הכלל.

שנעבור להתמקד בכם?
3 פרטים קטנים ואחזור אליכם בהקדם

© כל הזכויות שמורות לחלי ישראלי
עוצב ע״י בריאן וויסבניית אתרים
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram